آسیا برج

شرکت آسیابرج در سال1369 به طور غیر رسمی و در سال 1372 با اخذ مجوز رسمی از وزارت صنایع، رسماً فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انواع بالابرهای متحرک نفربر عمودرو، تحت زاویه، دستی و بالابرهای ثابت باری سنگین، نیمه سنگین، فروشگاهی، غذابر، خانگی و همچنین راهبندهای عمودی، مفصلی و ...با سیستم های الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک در شکل، ابعاد و اندازه های مختلف آغاز نمود.

آسیا برج

شرکت آسیابرج در سال1369 به طور غیر رسمی و در سال 1372 با اخذ مجوز رسمی از وزارت صنایع، رسماً فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انواع بالابرهای متحرک نفربر عمودرو، تحت زاویه، دستی و بالابرهای ثابت باری سنگین، نیمه سنگین، فروشگاهی، غذابر، خانگی و همچنین راهبندهای عمودی، مفصلی و ...با سیستم های الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک در شکل، ابعاد و اندازه های مختلف آغاز نمود.

شرکت آسیابرج در اواخر سال 1395 بزرگترین بالابر متحرک آکاردئونی (scissor lift) در ایران را تولید و روانه بازار نمود. این شرکت توانسته به پشتوانه نیروی انسانی متخصص و تجهیزات پیشرفته، انواع بالابرهای خاص را در پاسخ به نیازمندیهای صنعتی و کاربردهای خاص طراحی و تولید نماید و گام بلندی را در صنعت کشور بردارد و همچنین محصولات خود را به کشورهای دیگر اعم از امارات متحد عربی، کویت، عراق، ازبکستان، آذربایجان، افغانستان و ... صادر نماید. شرکت آسیابرج در سال 1391 در راستای رفع نیاز کشور تولیدات مخصوص به تجهیزات انبارداری که شامل استاکر برقی، استاکر دستی، پالت تراک، جک پالت و ... را آغاز نمود و توانست با ارائه بالاترین کیفیت و نیز رضایتمندی مشتری سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد.

طبقه بندی موضوعی

۸ مطلب در شهریور ۱۳۹۷ ثبت شده است

۲۷
شهریور

جکهای استقرار بالابرهای متحرک در چهار طرف آن قرار گرفته است که باعث حفظ تعادل و پایداری بسیاری از دستگاه ها می شود. تایم استقرار جکهای نگدارنده برای آماده به کار بودن بالابر، بسیار سریع و راحت می باشد و در مدت زمان کوتاهی می توان آن را مستقر و استفاده کرد.

هرگز نباید از بالابرها، بدون استقرار جکها استفاده کرد.

نهایت ارتفاع کاربردی بالابر آکاردئونی 12 متر می باشد.

جکهای هیدرولیکی بالابر با آبکاری سخت، مقاومت بالایی در مقابل سائیدگی و خوردگی دارد.

شاسی کف کابین ورق آجدار می باشد.

جکهای هیدرولیکی دارای فول کنترل می باشد.

در صورت نیاز مصرف کننده می توان، از سیستم ضد انفجار استفاده کرد.
  • آسیا برج
۲۵
شهریور

وجه اشتراک های بالابرهای آکاردئونی و دکلی به شرح زیر می باشد:

هر دو بالابر، ابعاد مشابه دارد.

ارتفاع دسترسی هر دو این مدل بالابر ها مشابه می باشد.

امکان کار با برق سه فاز و تک فاز را دارند.

امکان نصب اینورتر را دارند.

نصب شعله برق درون سبد برای هر دو نوع مشابه است.

ایجاد منبع تغذیه برق 12 ولت در تمام لیمیت سوئیچ ها و کلید های کنترل

نصب سیستم مکانیکی کنترل ظرفیت در هر دو نوع بالابر ، به این صورت که اگر ظرفیت بیش از حد روی بالابر سوار گردد ، سیستم هیدرولیک مسلح نشده و دستگاه تا تخلیه بار مازاد بالا، نخواهد رفت .

استفاده کردن از جک های هیدرولیک اروپایی با کیفیت در هر دو نوع بالابر

استفاده از چرخ های توپر با ظرفیت تحمل 4 تن برای بالابر 700 کیلوگرمی


بالابر آسیا برج

  • آسیا برج
۲۲
شهریور

تفاوت این دو نوع بالابر در ارتفاع سبد می باشد یعنی حداکثر فاصله ای که سبد سکوی بالابر آکاردئونی در حالت جمع شده نسبت به سطح زمین دارد، یک متر بوده ولی این فاصله در بالابر ریلی در متراژ حداقل 25/2 متر و حداکثر 25/3 متر است. این برتری بالابر آکاردئونی به کاربر اجازه می دهد تا در صورت داشتن بار سنگین، بتواند راحت تر آن را درون سکو قرار دهد، چرا که در حالت جمع شده ، فاصله کف سکوی بالابر آکاردئونی به سطح زمین، بسیار کمتر از این فاصله در بالابر ریلی است . 


برای آشنایی بیشتر به سایت بالابر آسیا برج مراجعه فرمایید.  • آسیا برج
۲۰
شهریور

در آسانسور هیدرولیک عامل اصلی حرکت کابین، شامل مجموعه سیلندر و پیستون هیدرولیکی بوده که می تواند وزنه تعادل داشته باشد.

آسانسور هیدرولیکی دارای دو نوع مستقیم و غیر مستقیم می باشد.

در نوع مستقیم جک بدون واسطه به زیر کابین و یا یوک کابین در کنار کابین متصل شده و در نوع غیر مستقیم حرکت توسط سیم بکسل به کابین (کاراسلینگ) منتقل می گردد.

این مدل آسانسور ها قبل از اختراع آسانسورهای کششی در آمریکا رواج داشته است و برای حمل و نقل بارهای سنگین در آسانسورهای اتومبیل بر، باربر و همچنین در ساختمان های مسکونی کم ترافیک با ارتفاع کم استفاده می شود.


اطلاعات بیشتر در وب سایت بالابر آسیا برج 

  • آسیا برج
۱۵
شهریور

اجزای یک بالابر آکاردئونی متحرک شامل:

شاسی، بازوهای باز شونده از جنس پروفیل های آهنی، جک هیدرولیکی، پاوریونیت، کابین، چرخ خودرویی یا کارگاهی، جک استقرار، تابلو فرمان، اکسل و متعلقات فرمان

هر کدام از این اجزا، مشخصه های خاص خود را دارند مثل:  جک هیدرولیک که شامل شفت و سیلندر و رینگ های داخلی می باشد یا کابین ها که انواع مختلفی دارد. بعضی از این بالابرها، دارای کابین هایی از جنس فایبر گلاس هستند.

 پاوریونیت از اجزایی است که دارای ترکیبات مختلفی مثل باک روغن، زیر شیری، پمپ هیدرولیک، شیر برقی هیدرولیک، الکتروموتور، فولی کنترل، فیلتر، کوپلینگ، پوسته، بوشن و اتصالات می باشد.


  • آسیا برج
۱۳
شهریور

تاثیر شتاب گیری رو به بالا :

 در زمان شروع حرکت بالابرهای هیدرولیکی، فشار خروجی پمپ و فشار خروجی شیر کنترل باز شده، صفر می باشد. در نتیجه مسیر جبران ساز تحت تاثیر نیروی فنر کاملا باز می باشد.

با گردش پمپ و بالا رفتن فشار داخل روغن در قسمت داخل شیر کنترل بالابر، سیستم جبران ساز به جریان می افتد. در این مرحله سلنوئید شیر پایلوت تحریک نشده است و کاملا باز می باشد اما شیر یک طرفه بسته است.


ادامه مطلب در 

تاثیر سیستم جبران فشار در کارایی انواع بالابر 


  • آسیا برج
۱۱
شهریور
تکنولوژی در این صنعت باعث به وجود آمدن آسانسورها و بالابرهای جدید شده است.
این آسانسور های جدید مزایای بسیاری دارد که به شرح زیر می باشد:
برای نصب کردن آسانسور دیگر نیازی به موتورخانه نمی باشد
گیربکس و سیم بکسل از مجموعه سیستم محرک بالابر حذف شده است.
 فرایند نصب کردن آسانسورها بسیار سریع می باشد
سازگاری کامل با محیط زیست دارد
دارای قطعات و لوازم کم حجم می باشد.
هزینه های ساخت و ساز ساختمان را کاهش می دهد.


  • آسیا برج
۰۶
شهریور

یکی از ویژگی های مهم انواع بالابر های خانگی، فروشگاهی و غذابر عدم نیاز به چاله آسانسور و تخریب کردن بنای مورد نظر و عدم نیاز به آهن کشی و ساخت اتاق آسانسور است.

همچنین از دیگر ویژگی های این بالابر، امکان انتقال نیروی محرکه از یک مکان جدا به بدنه اصلی دستگاه ، تجهیزات نیرو محرکه ، پمپ هیدرولیک و تجهیزات روغن است که در صورت نبودن فضای کافی در محل نصب بالابر می توان این تجهیزات را در فاصله 10 متری آن نصب کرد.

طراحی سازه ها و نصب این بالابر ها بسیار قابل انعطاف است، به صورتی که در هر مکانی می توان نصبش کرد.شرکت آسیا برج

  • آسیا برج